VII KONFERENCJA NAUKOWA

BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE: INTERNET RZECZY. BEZPIECZEŃSTWO SMART CITY.

WARSZAWA 15 MAJA 2015

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT KONFERENCJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE PROJEKTU "MODEL REGULACJI JAWNOŚCI I JEJ OGRANICZEŃ W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE PRAWNYM" - MRJ.UKSW.EDU.PL

Zapraszamy do udziału w XI Konferencji Naukowej z cyklu Bezpieczeństwo w Internecie, która w tym roku poświęcona jest analityce danych. Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2019 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie [Aula Roberta Schumana, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa]. Głównymi organizatorami są Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne.

Terminem "cyberpandemia" określamy podobieństwa między cyberatakami a pandemią COVID - 19, destrukcyjne dla ludzi i gospodarki skutki ich globalnego, błyskawicznego rozpowszechniania.

XIII Konferencja Bezpieczeństwo w Internecie

Globalne gry. Global Games